Aleksandra Gąsior

Jestem psychologiem i psychoonkologiem.

Ukończyłam studia magisterskie ze specjalnościami: psychologia kliniczna oraz psychologia dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych z zakresu psychologii klinicznej oraz psychoonkologii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Obecnie podjęłam 4 - letnią szkołę psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie. Jestem także w trakcie szkolenia z zakresu Terapii Simontonowskiej.

Doświadczenia zawodowe zdobywałam w szpitalach, placówkach edukacyjno - terapeutycznych, fundacjach i stowarzyszeniach oraz oraz ośrodku interwencji kryzysowej.

W swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej oraz indywidualnym podejściem do każdego człowieka. Niezwykle bliskie jest mi podejście integracyjne dlatego w swojej praktyce czerpię z wielu nurtów oraz łączę metody i narzędzia proponowane przez różne podejścia.

W indywidualnym kontakcie terapeutycznym najważniejsza jest dla mnie relacja oparta na zaufaniu, autentyczności i akceptacji.
Podczas każdego spotkania, w bezpiecznej przestrzeni, z empatią i uważnoscią towarzyszę drugiemu człowiekowi w jego indywidualnej drodze ku zmianie, doświadczaniu w niej samego siebie oraz poszukiwaniu rozwiązań, które odpowiedzą na jego aktualne potrzeby.

W procesie pracy z dziećmi i młodzieżą bliskie jest mi podejście systemowe. Wierzę, że dzięki otwartości i poznaniu wzajemnych potrzeb, emocji i perspektyw oraz pracy nad komunikacją, wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć ważny dla rodziny cel w zgodzie i w zaopiekowaniu każdego jej członka.

Prywatnie jestem kolekcjonerką nietypowych marzeń i miłośniczką podróży, kuchni włoskiej oraz długich spacerów o każdej porze roku. Niezwykle cenię sobie kontakt z naturą, leśne i jeziorne kąpiele oraz obcowanie ze sztuką, która nieustannie zaskakuje mnie i porusza. Uwielbiam muzykę, dobrą kawę i  stare polskie komedie.

W Naszej Bazie zapraszam do kontaktu indywidualnego młodzież 13+ oraz osoby dorosłe (konsultacje i terapia on-line).

 

Do zobaczenia online!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

Blog