Aleksandra Krzywda

Ukończyłam Psychologię wraz z przygotowaniem pedagogicznym na Uniwersytecie Gdańskim. W celu dokształcania ukończyłam podyplomową pedagogikę, jestem również trenerem TUS .

W swojej pracy terapeutycznej skupiam się na wsparciu dzieci i nastolatków oraz ich rodziców w różnych obszarach w placówkach oświatowych oraz gabinecie terapeutycznym. Trudności emocjonalno-społeczne, problemy z zachowaniem czy niska samoocena to tylko nieliczne wyzwania z którymi pomagam się zmierzyć się moim podopiecznym.

Ukończyłam wiele szkoleń m.in.: wstęp do terapii poznawczo-behawioralnej STER na ACT. Elementy terapii akceptacji i zaangażowania w pracy z dziećmi i młodzieżą, Nastolatek w kryzysie, III stopniowy kurs terapii behawioralnej, radzenia sobie z zachowaniami trudnymi, kurs Ruchu Rozwijającego wg Veroniki Sherborne, kurs mediacji a także liczne webinaria z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą z trudnościami emocjonalnymi.

Podczas wsparcia młodych ludzi stawiam na pracę na relacji, wykorzystuję przy tym techniki poznawcze i behawioralne, a także elementy terapii akceptacji i zaangażowania oraz uważności.

Zawsze wychodząc z założenia, że metody pracy dopasowuję do dziecka, a nie dziecko do metody, staram się być jego przewodnikiem, który wskaże mu drogę, którą przejdzie, jak będzie gotowy. Ważna jest też dla mnie jednoczesna praca z rodzicem, bo holistyczne oddziaływania na dziecko i jego rodzinę przynoszą najlepsze efekty.

 

Do zobaczenia w Naszej Bazie!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

Blog