Emma Nawrocka

Jestem absolwentką psychologii oraz studiów filozoficznych i socjologicznych. Wswojej pracy zawodowej postanowiłam skupić się na psychologii. Ukończyłam studia psychologiczne o specjalności psychoseksuologia na Uniwersytecie Gdańskim. Podczas tych studiów aktywnie uczestniczyłam w badaniach i pracach naukowych. Jeden z artykułów oraz swoją pracę magisterską poświęciłam na zgłębianie tematu autyzmu, ze szczególnym uwzględnieniem relacji „dziecko z zaburzeniami ze spektrum autyzmu - rodzic - psycholog/terapeuta”.

Dotychczas pracowałam m.in. w placówkach przedszkolnych jako terapeuta dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Aktualnie jestem psychologiem, warsztatowcem i nauczycielem języka migowego w szkole podstawowej oraz liceum.  Jako CODA (Child of Deaf Adults), czyli słyszące dziecko niesłyszący dorosłych, staram się zwiększać świadomość na temat osób z niepełnosprawnością. Szczególną uwagę poświęcam społeczności Głuchych i Polskiemu Językowi Migowemu.

Specjalizuje się w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu i ADHD, także w pracy z ich rodzicami. Posiadam uprawnienia do prowadzenia zajęć z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) oraz przeprowadzania testów oceniających inteligencję i zdolności poznawcze za pomocą Skali Inteligencji Stanford-Binet 5 (SB5).

W wolnym czasie jestem wolontariuszką fundacji Mózg na Fali,m. Ponadto, rysuje, maluje, czytam książki biograficzne i spaceruje ze swoją psinką Cytrą.
W swojej pracy stawiam na empatię i współpracę!

W Naszej Bazie zapraszam na zajęcia TUS dla przedszkolaków oraz na konsultacje indywidualne.

 

Do zobaczenia w Naszej Bazie!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

Blog