Ewa Wojaczek

Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutą. Od 15 lat pracuję z Dziećmi, Rodzicami, Opiekunami, a także z Nauczycielami i Specjalistami pracującymi z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach magisterskich pedagogika oraz psychologia ze specjalnością psychologia dzieci i młodzieży. Ukończyłam też 4 letnie szkolenie z psychoterapii w podejściu systemowym i psychodynamicznym (Szkoła psychoterapii - Studium Terapii Rodziny prowadzone przez Stowarzyszenie Opta w Warszawie). Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradniach psychologiczno-pedagogicznych w Gdańsku i w Warszawie, oraz w prywatnych gabinetach psychoterapeutycznych.

Na przestrzeni lat ukończyłam liczne szkolenia z zakresu wsparcia emocjonalnego dziecka, diagnozy potencjału poznawczego, analizy objawów psychosomatycznych u dzieci i młodzieży, rozwoju psychoseksualnego dziecka, wsparcia w kryzysie, między innymi w sytuacji rozstania rodziców. Ukończyłam także szkolenie podstawowe i zaawansowane z mediacji rodzinnej oraz szkolenie z samoregulacji (Self-Reg).

Pomagając, łączę pracę z Dzieckiem z pracą z całą Rodziną. Wierzę, że wówczas możemy wypracować trwałe zmiany, które pozwolą Waszej Rodzinie na osiągnięcie celu, na którym Wam zależy. Pracuję w duchu Rodzicielstwa Bliskości. Ważne dla mnie są potrzeby wszystkich osób w Rodzinie i razem z Wami poszukuję sposobów ich zaspokajania.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch córek. Domowe podwórko jest dla mnie polem jednego z ważniejszych szkoleń, i miejscem, gdzie wiele teorii psychologicznych podlega weryfikacji przez moje dzieci.

 

Zapraszam do kontaktu, do zobaczenia w Naszej Bazie!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

Blog