Magdalena Zarembska

Jestem psychologiem, psychoonkologiem, oraz trenerem kompetencji miękkich. Ukończyłam szkolenie podstawowe z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Trening Umiejętności Społecznych.

Na co dzień jestem psychologiem pracującym z młodzieżą w liceum ogólnokształcącym, więc bardzo bliska i znana jest mi rzeczywistość, w której funkcjonuje młodzież.
W swojej pracy łączę narzędzia i metody z różnych podejść, dostosowując je do sytuacji, a najważniejszym kierunkiem jest dla mnie indywidualna wartość każdego człowieka. Zawodowo współpracowałam również z organizacjami pozarządowymi, wspierając ludzi na drodze do rozwoju.

Jestem osobą bardzo ciekawą świata, a co za tym idzie moją pasją stał się rozwój – staram się wciąż doskonalić swoje umiejętności poprzez różnego rodzaju kursy i szkolenia.
Prywatnie jestem pasjonatem literatury, sztuki żywego słowa oraz muzyki. W ramach rozwoju osobistego ukończyłam szkołę muzyczną oraz studia licencjackie z filologii polskiej. Uwielbiam, gdy wokół mnie się dużo dzieje, a moim znakiem rozpoznawczym jest szeroki uśmiech na twarzy.

W Naszej Bazie zapraszam Młodzież na konsultacje (on-line).

 

Do zobaczenia on-line!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

Blog