Marta Molenda

Jestem absolwentką pedagogiki i psychologii na Uniwersytecie Gdańskim (specjalizacja psychologia dzieci i młodzieży oraz psychologia rodziny). Na co dzień jestem psychologiem szkolnym w jednej z gdańskich szkół podstawowych, prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci i młodzieży, a także spotkania z rodzicami.
Ukończyłam dwuletnie Studium Socjoterapii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży organizowane przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.
Od kilkunastu lat związana jestem ze Stowarzyszeniem Dom na Skraju, pełniąc w nim wielorakie funkcje - wychowawcy, szefowej wychowawców i wicepreza Stowarzyszenia.

Od wielu lat fascynuje mnie Porozumienie bez Przemocy (NVC) i praktyka uważności (Mindfuless), którymi zarażam innych w ramach warsztatów i wdrażam w zajęciach z dziećmi i młodzieżą.
Swój warsztat pracy doskonaliłam biorąc udział w szkoleniach: 8 tygodniowym programie redukcji stresu (MBSR) pod kierunkiem Marty Znanieckiej, kilkumiesięcznym szkoleniu dla nauczycieli „Mindfulness i komunikacja empatyczna”, oraz 80-godzinnym warsztacie rozwoju osobistego metodą Porozumienia bez Przemocy pod kierunkiem Bożeny Szymuli.
W życiu prywatnym pasjonują mnie podróże małe i duże w Polsce i na świecie, oraz spacy i wyprawy rowerowe po górach, lasach i dolinach.

W Naszej Bazie zapraszam na zajęcia grupowe Dzieci ze szkół podstawowych.

 

Do zobaczenia w Naszej Bazie!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Aktualności

Blog